Katalogs

Par uzņēmumu

AS Spectrum apgaismes iekārtu un gaismas dizaina tirgū veiksmīgi darbojas kopš 1999.gada. Mēs piedāvājam jebkura veida gaismas avotus, tai skaitā LED spuldzes, navigācijas spuldzes, signālspuldzes, kuģu spuldzes, medicīnas spuldzes u.c. speciālos gaismas avotus, kā arī gaismekļus no pasaules industrijas līderiem - General Electric (GE), Tungsram, Philips, Osram, Sylvania, Radium, Vossloh-Schwabe un citiem. Visai mūsu produkcijai ir nepieciešamie kvalitātes sertifikāti.

AS Spectrum sniedz dažāda veida pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām saistībā ar apgaismojumu: lampu un spuldžu nomaiņa, sniedz konsultācijas elektroenerģijas taupības un apgaismojuma dizaina jautājumos, veic apgaismojuma aprēķinu, ņemot vērā maksimālu elektroenerģijas ekonomiju, konsultē par LED tehnoloģiju pielietošanu privātā un komercsektorā.

AS Spectrum ir draudzīgs sava aroda domubiedru un profesionāļu kolektīvs. Atsaucīgais personāls ātri atrisinās visus jautājumus, kas saistīti ar preces izvēli, pirkšanu un piegādi. Mūsu zināšanas un pieredze ļauj viegli apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes.

AS Spectrum – mēs dāvājam cilvēkiem gaismu!