Katalogs

Viens no svarīgākajiem jautājumiem mūsdienās - kā nodrošināt cilvēci ar elektroenergiju, jo šī tēma ir kļuvusi aktuāla visā pasaulē.

Led lampas – mūsdienīgs elektroenerģijas ekonomijas risinājums

Viens no svarīgākajiem jautājumiem mūsdienās - kā nodrošināt cilvēci ar elektroenergiju, jo šī tēma ir kļuvusi aktuāla visā pasaulē. Elektroenerģijas izmantošanas tempi aug ar katru gadu, un daudzās valstīs tie ir palielinājušies 2,5 reizes un pat vairāk. Ir divi risinājumi: vai nu palielināt elektroapgādes ģeneratoru jaudu, vai samazināt elektroenerģijas patēriņu. Kas attiecas uz pēdējo, tieši led lampas ir kļuvušas par izeju no šīs situācijas ne tikai atsevišķām ģimenēm, bet arī valstij kopumā. Un šodien firma Spectrum izstāstīs ar ko šīs lampas atšķirās no pārējām apgaismošanas ierīcēm.

Kā darbojas šī sistēma?

Šajā gadījumā darbojas diožu izstrādājumi, kas pavēruši lielas iespējas elektrotehnikā.

Led lampas priekšrocības:

  • Darbības laiks – vairāk nekā 50 000 stundu, kas sastāda 20 nepārtrauktas darbības gadus. Šie rādītāji desmitiem reižu pārsniedz parasto lampu rādītājus, kuru darbības laiks ir 8000 stundu.
  • Lampas var uzstādīt ļoti vienkārši un ātri, nav vajadzīga papildus tehnika.
  • Zems elektroenerģijas patēriņš, tas sastāda no 8 līdz 23 W, kas atkarīgs no gaismas diožu caurulītes garuma.
  • Led lampas sāk strādāt uzreiz un ar pilnu jaudu.
  • Šo lampu utilizācija notiek kā parasti, neizmantojot speciālu aizsardzību.
  • Tās strādā droši pat strāvas krituma elektroķēdē gadījumā.
  • Darba procesā nerada trokšņus, bet luminiscējošās lampas var dūkt strādājot.
  • Nepaaugstina temperatūru telpā, sevišķi aktuāli tas ir vasarā, kad katrs grāds ļoti jūtams.
  • To ražošanā netiek izmantotas kaitīgas, cilvēka veselībai un apkārtējai videi, vielas.

Tieši led lampas šodien pārspēj pārējās apgaismojuma ierīces daudzos parametros, tādos kā: lietderības koeficients, ekoloģiskums, ekonomija, ekspluatācijas laiks, gaismas kvalitāte un citos. Bez tam, tajās neizmanto kaitīgas apkārtējai videi gāzes: neonu, argonu un pat dzīvsudraba savienojumus.

Firma Spectrum piedāvā visplašāko gaismas diožu apgaismes ķermeņu izvēli, kas kalpos daudzus gadus un būtiski ekonomēs elektroenerģiju, tātad Jūsu finanses.