Katalogs

Tā kā cenas uz elektroenerģiju pastāvīgi aug, parastās kvēlspuldzes vairs nevar konkurēt apgaismes tirgū. Taču arī luminiscences gaismekļi nebūtu labākais variants.

Led lampas no Spectrum – pareiza izvēle un laba ekonomija

Tā kā cenas uz elektroenerģiju pastāvīgi aug, parastās kvēlspuldzes vairs nevar konkurēt apgaismes tirgū. Taču arī luminiscences gaismekļi nebūtu labākais variants. Tos nevar nosaukt ne par ekonomiskiem, ne ekoloģiskiem, ne drošiem. Un, tā kā mūsu dienās, lielu lomu spēlē elektroenerģijas ekonomija, led lampas būs labāka izvēle.

Kaut arī led lampas izmanto tikai pāris gadus, tās sevi rekomendējušas kā ilgmūžīgs, drošs un ekoloģiski tīrs gaismas avots.

Mūsu kompānija Spectrum piedāvā led lampas plašā izvēlē. Un, ja Jūs tiešām esat ieinteresēti, lai būtu elektroenerģijas ekonomija, rekomendējam iepazīties ar priekšrocībām, ko dod led lampas:

  • Nejūtīgas pret lieliem sprieguma kritumiem.
  • Ilgs kalpošanas laiks – vairāk nekā 10 gadi. Vairumam klientu tas ir būtiski.
  • Šīs lampas ir pilnīgi drošas, jo tām nepieciešams mazs spriegums. Tieši tāpēc tās patērē mazāk elektroenerģijas. Taču, ja nepieciešams spilgtāks apgaismojums, iegādājieties jaudīgāku lampu.
  • Šīm lampām ir dažāda forma, tāpēc ir no kā izvēlēties. Izvēle ir atkarīga no telpas, kur plānota lampas uzstādīšana.
  • Daži led lampu modeļi darbojas autonomā režīmā.
  • Pateicoties nelielajiem izmēriem, led lampas bieži var sastapt mēbeļu izgaismošanas komplektos, nišās, logu un durvju ailēs, kā arī griestu gaismekļos.
  • Pat vienas lampas nomaiņa ļauj ietaupīt pietiekami daudz līdzekļu. Ja nomainīsiet visas lampas pret gaismas diodēm, tad reāla kļūst ne tikai elektroenerģijas ekonomija, bet arī vides piesārņošanas samazināšana, kuru rada darbojošās elektrostacijas.
  • Kaut arī šīs lampas nav lētas, tās ātri atmaksājas.

Ja Jums ir vajadzīgas led lampas, ieskatieties ērtajā mūsu kompānijas Spectrum katalogā. Esam pārliecināti, kad Jūs izpētīsiet katalogu, tehniskos aprakstus, izstrādājumu cenas un salīdzināsiet vajadzīgos variantus, Jūs izdarīsiet pareizu izvēli. Ja radīsies kādas šaubas, sarežģījumi ar izvēli vai dažādi jautājumi par mūsu produkciju, pieredzējušie un kvalificētie kompānijas konsultanti jebkurā laikā palīdzēs.

Mūsu speciālisti zina visu par šīm lampām, un ir gatavi dalīties ar šo informāciju ar tiem, kuri tik tiešām nolēmuši, ka nepieciešama elektroenerģijas ekonomija.